PEDBUD Rental - wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Swoim klientom oferujemy możliwość wynajmu doskonałej jakości maszyn najnowszej generacji oraz urządzeń budowlanych, jakie będą w stanie ułatwić każdą pracę, a co za tym idzie, również zaoszczędzić czas i pieniądze.

Firma posiada w swojej ofercie bardzo szeroki wybór nowoczesnych i funkcjonalnych maszyn, najbardziej znanych i cenionych na współczesnym rynku producentów

W naszej ofercie mamy dla Państwa przygotowane m.in.:

 • osuszacze i nagrzewnice,
 • windy budowlane towarowe i windy dekarskie
 • narzędzia i elektronarzędzia: niwelatory, agregaty prądotwórcze, osadzaki elektryczne HILTI, wiertarki udarowe SDS, odkurzacze przemysłowe i inne.

Oferowany przez nas sprzęt jest w większości fabrycznie nowy, co bezpośrednio przełoży się na efektywność, komfort i bezpieczeństwo pracy.

Jesteśmy w stanie dostarczyć wypożyczony sprzęt na budowę.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie!

Masz Pytania?

  Gutkowo 49
  11-041 Olsztyn

  536 379 875

  biuro@rico.olsztyn.pl

  Dlaczego my?

  Misją firmy jest zaopatrzenie klienta w nowoczesny sprzęt taki, który pomoże wykonać najcięższe zadania na placu budowy oraz sprosta jego niebanalnym oczekiwaniom.

  Asortyment i wyposażenie, którym dysponujemy, dogodna lokalizacja oraz atrakcyjna oferta na pewno zadowolą najbardziej wymagającego klienta. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy – od pierwszego kontaktu telefonicznego, tak by na każdym kroku oferować fachową pomoc i wsparcie nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach.

  Dysponujemy sprzętem o różnych parametrach technicznych, co pozwala nam dopasować sprzęt do potrzeb naszego Klienta. Mamy świadomość tego, że od niezawodności dostarczanego przez nas sprzętu oraz szybkiej i fachowej pomocy w każdej sytuacji, zależy powodzenie projektów realizowanych przez naszych klientów.