RICO - wypożyczalnia rusztowań

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

 • rusztowania elewacyjne marki ALTRAD-Mostostal
 • szalunki stropowe,
 • zsypy do gruzu,
 • konstrukcje reklamowe wolnostojące wielkoformatowe (z zabudowy rusztowań)

Oferowany przez nas sprzęt jest w większości fabrycznie nowy, co bezpośrednio przełoży się na efektywność, komfort i bezpieczeństwo pracy.

Systemowe rusztowania elewacyjnego składają się z elementów takich jak ramy, pomosty, pomosty przechodnie z drabinami, sprzężenia, sprzężenia skośne, poręcze, stopy regulowane oraz łączników kotwiących z hakiem, którymi rusztowanie mocuje się do ściany. Całe rozwiązanie w sposób szybki i bezpieczny zapewnia możliwość stawiania ścian budynków, wykonywania elewacji ścian oraz renowacji elewacji, czy też odmalowywania zabrudzonych ścian.

Odległości między kolejnymi kondygnacjami rusztowań wyznaczają ramy, których wysokość to 2,0m, a głębokość wynosi 0,73m. Długości pomostów stalowych (bez przejść), które oferujemy to: 2,07 m. 2,57 m lub 3,07 m, dzięki czemu można dostosować szerokość całego rusztowania do każdej budowy, czy remontu.

Oferowane rusztowania spełniają wymogi bezpieczeństwa na dzisiejszej budowie, jednak bezpieczeństwo postawionego rusztowania zależy od poprawnego ustawienia konstrukcji, wypoziomowania, sprzężenia oraz zamocowania elementów stałych(np. ściany). Ustawienie rusztowania powinno się odbywać przez osoby z doświadczeniem w tego typu pracach. 

Jesteśmy w stanie dostarczyć wypożyczony sprzęt na budowę. 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie!

Masz Pytania?

  Gutkowo 49
  11-041 Olsztyn

  536 379 875

  biuro@rico.olsztyn.pl

  Dlaczego my?

  Misją firmy jest zaopatrzenie klienta w nowoczesny sprzęt taki, który pomoże wykonać najcięższe zadania na placu budowy oraz sprosta jego niebanalnym oczekiwaniom.

  Asortyment i wyposażenie, którym dysponujemy, dogodna lokalizacja oraz atrakcyjna oferta na pewno zadowolą najbardziej wymagającego klienta. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy – od pierwszego kontaktu telefonicznego, tak by na każdym kroku oferować fachową pomoc i wsparcie nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach.

  Dysponujemy sprzętem o różnych parametrach technicznych, co pozwala nam dopasować sprzęt do potrzeb naszego Klienta. Mamy świadomość tego, że od niezawodności dostarczanego przez nas sprzętu oraz szybkiej i fachowej pomocy w każdej sytuacji, zależy powodzenie projektów realizowanych przez naszych klientów.