PEDBUD Rental - osuszanie budynków

Osuszacze, które wypożyczamy są nowe, więc ich wydajność zgadza się z tą, deklarowaną przez producenta.

W naszej ofercie mamy osuszacze o wydajności 40l i 50l, które świetnie nadają się do dwóch rodzajów osuszania:

 1. Osuszanie technologiczne – skracanie czasu realizacji inwestycji budowlanych np. gipsy, tynki, świeżo położone wylewki.
 2. Osuszanie po zalaniu – W sytuacji zalania budynku liczy się głównie czas reakcji. Aby skrócić do minimum proces osuszania udostępniamy najwyższej klasy osuszacze. Stosowane przez nas urządzenia oprócz wysokiej wydajności gwarantują stosunkowo niskie zużycie prądu.

Na terenie Olsztyna zawsze dowozimy sprzęt za darmo!

Masz Pytania?

  Gutkowo 49
  11-041 Olsztyn

  536 379 875

  biuro@rico.olsztyn.pl

  Dlaczego my?

  Misją firmy jest zaopatrzenie klienta w nowoczesny sprzęt taki, który pomoże wykonać najcięższe zadania na placu budowy oraz sprosta jego niebanalnym oczekiwaniom.

  Asortyment i wyposażenie, którym dysponujemy, dogodna lokalizacja oraz atrakcyjna oferta na pewno zadowolą najbardziej wymagającego klienta. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy – od pierwszego kontaktu telefonicznego, tak by na każdym kroku oferować fachową pomoc i wsparcie nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach.

  Dysponujemy sprzętem o różnych parametrach technicznych, co pozwala nam dopasować sprzęt do potrzeb naszego Klienta. Mamy świadomość tego, że od niezawodności dostarczanego przez nas sprzętu oraz szybkiej i fachowej pomocy w każdej sytuacji, zależy powodzenie projektów realizowanych przez naszych klientów.